Drukuj

DSC 9894 resize

 

Centrum remarketingu mieści się w Kawęczynku k. Konstancina-Jeziornej. Na powierzchni 8900 m2 w tym 2100 m2 w halach produkcyjnych i ośrodku szkoleniowym oraz parkingu na 400 pojazdów prowadzimy działania zmierzające do odsprzedaży i ponownego wprowadzenia na rynek pojazdów używanych - po okresie leasingu oraz po wynajmie krótkoterminowym.

W Centrum Remarketingu organizujemy przemieszczanie flot samochodów użytkowych i ich składowanie oraz przygotowanie do sprzedaży. Zgodnie z życzeniem klienta dokonujemy wyceny jego pojazdów wycofanych z eksploatacji, zapewniając tym samym bezproblemową sprzedaż samochodów za maksymalnie najwyższą cenę.

Przywrócenie walorów estetycznych i użytkowych pojazdów odbywa się za pomocą nowoczesnych technik usług typu SMART Repair oraz Auto Detailing.

Czym jest SMART Repair i Auto Detailing?

Są to usługi, które prowadzą do poprawy walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, przedłużenie jego żywotności, co w efekcie prowadzi do zwiększenia wartości rynkowej auta. Przywracają pojazdowi nowy wygląd. Dotyczy to zarówno pojazdów kilkuletnich jak i nowszych. Zastosowanie takich form usług prowadzi do zwiększenia komfortu jazdy i daje korzyści wymierne. Samochód po auto detailingu zyskuje na stanie wizualnym oraz na wartości.

Konkretne korzyści wynikające z usług to:

  • mniejsza utrata wartości pojazdu;
  • szybki czas naprawy a co za tym idzie wyłączenia pojazdu z eksploatacji;
  • niewielki koszt;
  • minimalizowanie wielkości naprawy (zachowanie oryginalnego lakieru na większości elementu);
  • znaczące obniżenie kosztów dodatkowych opłat dla firm wynajmujących;
  • ułatwienie odsprzedaży pojazdu po okresie użytkowania.
  • Serwis naprawa VW i Audi Warszawa

                        Porady

Facebook Slide LikeboxStat4u

O nas

eCarService to niezależny serwis samochodowy przeznaczony dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy usługi w różnych systemach realizacji i rozliczeń.

Jak nas odnaleźć