Drukuj

DSC 9881 resize

 

Realizujemy wszystkie naprawy powypadkowe - od drobnych poprawek lakierniczych, do wymiany całych układów wewnątrz pojazdu.


Zapewniamy:

  • Odbiór uszkodzonego i dostarczenie naprawionego pojazdu;
  • Bieżące informacje o postępie prac naprawczych;
  • Możliwość użyczenia samochodu zastępczego.


Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną diagnostykę uszkodzenia pojazdu, a także przywrócić jego stan sprzed wypadku na najwyższym poziomie technologicznym, z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych..

Wykorzystujemy sprzęt firmy BLACKHAWK, który na podstawie danych od producenta pojazdu pozwala monitorować i naprawiać zarówno uszkodzenia widoczne jak i ukryte.
Dysponujemy też bezpyłową komorą lakierniczą mieszalnikiem lakierów, dzięki czemu odtworzona powłoka zachowuje oryginalną barwę. Używamy jedynie najwyższej jakości lakierów firmy Glasurit.

Nasi pracownicy systematycznie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach, a kadra kierownicza posiada gruntowną wiedzę z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, co zapewnia najwyższą jakość obsługi technicznej i formalnej pojazdów.

Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, posiadamy uprawnienia do samolikwidacji szkód, co zdecydowanie przyspiesza realizację napraw i kwestie formalne. Wszystkie czynności związane z rejestracją szkody, oględzinami uszkodzonego pojazdu, sporządzeniem dokumentacji technicznej i fotograficznej wraz z wyliczeniem wartości szkody wykonywane są natychmiastowo w siedzibie firmy.

Dokumenty ubezpieczeniowe są dostępne tutaj;DOKUMENTY Zgłoszenie szkody

 

 

Serwis naprawa Vw i Audi Łomianki

                        Porady

Facebook Slide LikeboxStat4u

O nas

eCarService to niezależny serwis samochodowy przeznaczony dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy usługi w różnych systemach realizacji i rozliczeń.

Jak nas odnaleźć