Drukuj

Warto pamiętać, że każdy samochód od czasu do czasu musi trafić do serwisu. Warto zaoszczędzić potrzebny na to czas. Prosimy zaufać zatrudnionym przez nas profesjonalistom, a przekonają się sami Państwo, o korzyściach płynących z usługi.


Usługa door to door obejmuje transport Państwa samochodu do serwisu w celu usunięcia szkody, dokonania badania technicznego czy przeglądu rejestracyjnego oraz zwrot już naprawionego i sprawdzonego pojazdu przez pracownika naszej firmy. Dzięki tej usłudze oszczędzicie Państwo czas i pieniądze, gdyż od razu przejmujemy opiekę nad pojazdem, bez konieczności poświęcania przez Państwa czasu na transport i dozór napraw pojazdu.

Jak zamówić usługę door to door?

Wyślij na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zapytanie;
Doradca odeśle potwierdzenie przyjęcia zlecenia oraz telefonicznie ustali szczegóły;

  • Kierowca odbierze pojazd pod wskazanym adresem;
  • Kierowca dostarczy pojazd do serwisu, przekaże nam detale wykonania usługi;
  • Kierowca odbierze samochód po wykonanej usłudze;
  • Kierowca odprowadzi pojazd pod wskazany adres, wraz z protokołem wykonanych prac oraz poświadczeniem stanu pojazdu.

 

eCarService.pl Sp. z o.o.
ul. Długa 12
05-092 Łomianki

tel: 729 238 191

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Sprawdź sam, ci którzy skorzystali z tej usługi doceniają nasz Serwis VW i Audi Łomianki!

                        Porady

Facebook Slide LikeboxStat4u

O nas

eCarService to niezależny serwis samochodowy przeznaczony dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy usługi w różnych systemach realizacji i rozliczeń.

Jak nas odnaleźć